מה זה “המועדון”?

“המועדון” הוא אתר אינטרנט, שמופעל על ידי אסף אפשטין, מומחה בהקמת תשתיות למוצרים דיגיטליים, ודקלה אפשטין (כן, אנחנו נשואים +3 🙂 ), יוצרת חשיפה לבעלי עסקים שרוצים לבנות ולהגדיל את רשימות הדיוור שלהם.

“המועדון” מכיל עשרות הדרכות קצרות בנות 15-60 דקות, של מגוון מומחים במגוון רחב מאוד של תחומים, כמו שיווק, עסקים, התפתחות אישית, בריאות, משפחה ועוד.

האתר מיועד לכל מי שרוצה להעשיר את הידע שלו וללמוד תכנים חדשים, מעניינים, ומועילים (אישית ועסקית) בנוחות מול המחשב, ללא צורך לצאת מהבית ולחפש חניה.

אני אסף אפשטין

בעל עסק בדיוק כמוך. אני הבעלים של Site Success ובשנתיים האחרונות אני הקמתי תשתיות למוצרים דיגיטליים לעשרות בעלי עסקים, במגוון תחומים.
אם תמיד רצית למכור את הידע המקצועי שלך ללקוחותיך, אבל לא ממש ידעת איך לעשות זאת מבחינה טכנית, אני אשמח לעזור לך להגשים את החלום להגדיל הכנסות בעסק ע”י מכירת מוצרים דיגיטליים.

ואני דקלה אפשטין

יוצרת חשיפה לבעלי עסקים שרוצים לבנות ולהגדיל את רשימות הדיוור שלהם באמצעות השתתפות בכנסים אינטרנטיים, שמפיקה בהתאם לקהלי היעד של המרצים המשתתפים.
אני מרצה בנושא ניהול כנסים ושיתופי פעולה ומנהלת קהילה וקבוצת פייסבוק, בה חברים בעלי עסקים שאוהבים ורוצים לקדם את העסק שלהם באמצעות שיתופי פעולה.

 

יחד, החלטנו לאפשר לכם ליהנות מהתוכן והערך הרב בהתאם לנושאים השונים, ובהתאם לנסיון שהביא איתו כל מרצה שהשתתף בכל אחד מהכנסים שדקלה הפיקה.

לכן, יצרנו את הספרייה הדיגיטלית הזו, שמאגדת בתוכה את כל ההרצאות מכל הכנסים לפי קטגוריות, באישור המרצים שלקחו חלק בכנסים.

לחצו כאן ובחרו את ההרצאות שבהן אתם מעוניינים לצפות

לחצו כאן אם אתם רוצים להרצות בכנס אינטרנטי

 

Scroll to Top דילוג לתוכן